Contacteer ons
Te koop

Bedrijvenpark De Zwaan - C unit 0.01

Brechtsebaan 913, 2900 Schoten

Gebouw op maat
Voorbereiding
te koop: Op aanvraag

Jeni Real Estate is sinds 2022 eigenaar van de lege gebouwen en omliggende terreinen van 6,5 ha van de oude Struik Foods, vroeger bekend als Zwan. In de eerste fase van de herontwikkeling werden 2 bedrijfsverzamelgebouwen opgetrokken die samen 32 units tellen en ontwikkelen we gebouwen op maat op de eerste lijn langs de Brechtsebaan die ideaal geschikt zijn als kantoor en/of showroom. 

3 van de 6 gebouwen op maat zijn reeds verkocht. Bent u geïnteresseerd in het werven van één van de resterende gebouwen met zichtlocatie? U kan zich aanmelden via 014 60 92 32 of via info@jeni.be en helpen wij u graag verder.

image
Algemeen
Documenten
Financiële info
Stedenbouwkundige info
1476 m²
254 m²
202 m²
6m
Ja
3T/m²
ja
icon
Bedrijvenpark De Zwaan - C unit 0.01

Brechtsebaan 913
2900 Schoten
België





Wenst u meer info over dit pand?

Axel helpt u graag verder.

Privacy policy
image
Axel Wilmssen
Account Manager verkoop en verhuur
Kantoor

Everdongenlaan 7D/2, 2300 Turnhout, belgië

Vul je gegevens in en ontvang de brochure direct in je mailbox. Zo kan je deze gemakkelijk bewaren en bekijken wanneer het je uitkomt.