Contacteer ons
Te koop

Heist-op-den-Berg Blok B03 - unit 09

Liersesteenweg 203, 2220 Heist-op-den-Berg

Units
Onmiddellijk beschikbaar
te huur: Op aanvraag te koop: Op aanvraag

Bedrijfsverzamelgebouw B03 biedt ruimte aan in totaal 8 units waaronder 4 units zijn afgewerkt, afgestemd op de uiteenlopende noden en verwachtingen die ondernemers met ons delen. In totaal zijn er vier verschillende afwerkingsniveaus waardoor de units direct instapklaar en beschikbaar zijn.  De idealie start voor uw onderneming.

 

Bedrijfsunit 9 heeft afwerking type 2:

Dit afwerkingsniveau bevat alles uit de basisvariant (casco unit met verlichting en brandhaspel) en wordt aangevuld met een wc-kitchenette en een technisch lokaal.  De unit beschikt zo over de belangrijkste voorzieningen. 

Deze units is 306 m², ontworpen met aandacht voor duurzaamheid, flexibiliteit en groei.

 

Dit bedrijvenpark biedt ondernemingen moderne, flexibele ruimtes op een uitstekend bereikbare locatie. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om de mogelijkheden te bespreken.

image
Algemeen
Documenten
Financiële info
306 m²
6 meter
Ja
3 T/m2
nee
icon
Heist-op-den-Berg Blok B03 - unit 09

Liersesteenweg 203
2220 Heist-op-den-Berg
België





Wenst u meer info over dit pand?

Axel helpt u graag verder.

Privacy policy
image
Axel Wilmssen
Account Manager
Kantoor

Britselei 23, 2000 Antwerpen, België

Kantoor

Everdongenlaan 7D/2, 2300 Turnhout, belgië

Vul je gegevens in en ontvang de brochure direct in je mailbox. Zo kan je deze gemakkelijk bewaren en bekijken wanneer het je uitkomt.