Te koop
Heist-op-den-Berg - Bedrijvenpark Bergebeek, typegebouwen
Liersesteenweg 203, 2220 Heist-op-den-Berg
Welkom op Bedrijvenpark Bergebeek!
Op een terreinoppervlakte van zo’n 90.000 m² ontwikkelt Jeni Real Estate Bedrijvenpark Bergebeek langs de Liersesteenweg in Heist-op-den-Berg. De site maakt deel uit van de herontwikkeling van de voormalige Mylène-site en omvat diverse bedrijfsverzamelgebouwen, ruimtes op maat en typegebouwen, perfect afgestemd op de behoeften van ambitieuze ondernemers.
Verschillende ondernemingen hebben zich hier al gevestigd of zullen dat binnenkort doen, waaronder KBC en Wireline. Dat maakt het park tot een veelzijdige, dynamische en verfrissende plek voor uw bedrijf. Het ideale uithangbord voor uw onderneming.
Binnen deze ontwikkeling lanceert Jeni Real Estate drie nieuwe typegebouwen op een zichtlocatie aan de straatzijde van het bedrijvenpark. De gebouwen combineren een achterliggende bedrijfsunit met kantoor- en/of showroomruimte en bieden zo een flexibele oplossing voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten. De oppervlaktes variëren van 720 m² tot 1.350 m², met aansluitende kantoorruimte van 240 m² tot 688 m².
Dankzij de casco oplevering kunnen de gebouwen worden ingericht volgens de werking, uitstraling en toekomstplannen van uw onderneming.
Wie graag begeleiding wenst bij de inrichting van kantoor- of showroomruimtes, kan daarbij rekenen op de ondersteuning van de in-house interieurarchitecte van Jeni Real Estate. Deze begeleiding is mogelijk op vraag, maar volledig vrijblijvend.
wil
3D-beelden zijn steeds illustratief en niet bindend.
Volledig op uw maat
Zichtlocatie mogelijk
Geschikt voor opslag, productie, ondersteunend kantoren/showroom
Download hier de brochure van Heist-op-den-Berg - Bedrijvenpark Bergebeek, typegebouwen
| Naam | Oppervlakte | Opp. verdieping 1 | Opp. verdieping 2 | Prijs | Status | Plannen |
|---|
Liersesteenweg 203
2220
Heist-op-den-Berg
België
Wenst u meer info over dit project?
David helpt u graag verder.
